Skorzystaj z tej porady, aby skonfigurować iPada

Proste strategie iPada przenoszą to z zabawnego małego gadżetu do prawdziwej działającej maszyny.

Ludzie mogą używać iPada do wszystkiego, od życia osobistego po życie biznesowe, a sukces zależy od wiedzy. Czytaj dalej, aby znaleźć kilka prostych wskazówek, jak uczynić iPada takim, jakim ma być.Kupno iPada to świetny sposób na powiększenie każdej firmy, którą masz. To świetny sposób na pozyskanie nowego biznesu, ponieważ pokazuje, że Twoja firma jest nowoczesna i postępowa. Jeśli szukasz takiego klienta, wybierz iPada.Jeśli to możliwe, używaj blokady ekranu, aby uniemożliwić iPadowi przełączanie się między orientacją pionową i poziomą. Jeśli wielokrotnie podnosisz i odkładasz urządzenie, ciągłe przełączanie i regulacja zużywa więcej energii baterii. Możesz zablokować orientację na ekranie ustawień ogólnych na ekranie głównym.Jeśli Twoi znajomi również posiadają iPady, możesz udostępnić im całą swoją bibliotekę muzyczną i wideo. Otwórz aplikację ITunes i aktywuj funkcję udostępniania domu. Musisz także wprowadzić swój Apple ID w menu muzyki i wideo na iPadzie. Aby uzyskać dostęp do biblioteki udostępnionej, otwórz aplikację muzyczną lub wideo i wybierz więcej. Będziesz wtedy miał dostęp do listy bibliotek współdzielonych.Obserwuj, ile pieniędzy przeznaczasz na aplikacje na iPada. Dzięki takim wciągającym i rozrywkowym aplikacjom, które są dostępne za jednym kliknięciem, łatwo jest zwiększać rachunki z karty kredytowej. Dlatego zawsze miej świadomość, ile wydajesz, aby nie wymknąć się spod kontroli.Przejdź do ustawień, przejdź do „ogólne” i przesuń przełącznik boczny na „zablokuj orientację”. Zazwyczaj jest to wyciszone, ale może to być niezwykle niewygodne. Na przykład, jeśli próbujesz czytać na iPadzie, ekran może się ciągle obracać, powodując pewną frustrację. Skorzystaj z tej porady, aby skonfigurować iPada

Napraw to z wyprzedzeniem.Czy Twoje wyszukiwania w centrum uwagi trwają zbyt długo? Możesz ograniczyć przeszukiwane foldery, przechodząc do swoich ustawień.

Stuknij w ogólne i wybierz Wyszukiwanie Spotlight. Następnie możesz wybrać foldery, które zostaną uwzględnione w wyszukiwaniu, co jest bardzo przydatne, jeśli używasz tej funkcji wyszukiwania tylko do znajdowania treści multimedialnych.Czy chcesz mieć pewność, że wszystko, co dodasz do zakładek na komputerze, jest również dodawane do zakładek w Safari na iPadzie? Jest to łatwe do zrobienia za pomocą iTunes. Na karcie Informacje przejdź do opcji Inne i wybierz opcję synchronizacji zakładek z Safari lub inną preferowaną przeglądarką.Większość ludzi wie, że kartę SD można podłączyć do iPada bezpośrednio z aparatu, aby przeglądać zdjęcia. Wiele osób nie wie, że można kupić zestaw połączeniowy, aby podłączyć aparat do iPada. Możesz przeszukać internetowy sklep Apple Store, aby znaleźć odpowiedni dla swojego aparatu.Sprawdzając nowe aplikacje, nie zapomnij o bezpłatnych opcjach. Często są tak samo dobre jak wersja płatna, chociaż mogą zawierać reklamy. Jest to również świetny sposób na wypróbowanie wersji próbnej przed zakupem pełnej wersji, która nie zawiera żadnych natrętnych reklam.Dowiedz się o innych produktach Apple. Możesz używać iPada w połączeniu z innymi urządzeniami z rodziny Apple, co znacznie ułatwia korzystanie z nich wszystkich. Możesz zajrzeć na stronę Apple lub po prostu poszukać w Internecie sposobów, w jakie możesz korzystać z innych urządzeń Apple.Niezależnie od tego, czy chcesz go używać do gotowania, ze względów zdrowotnych, czy nawet do pracy, iPad może to wszystko. Jeśli masz taką potrzebę, musisz po prostu zasięgnąć porady, jak sprawić, by zadziałało w tej sytuacji. Gdy stale się uczysz, nigdy nie zmęczysz się korzystaniem z tabletu.