Wybierz wysokiej jakości płytki podłogowe z gresu

Płytki imitujące kamienie naturalne mają urok i fakturę materiału, którym są inspirowane, a jednocześnie nie mają ograniczeń, jakie może nakładać kamień naturalny.

Właściwości techniczne płytek gresowych, a mianowicie wysoka odporność na wodę i wilgoć, ale także na czynniki zewnętrzne, sprawiają, że jest to idealne pokrycie podłóg i ścian do wszystkich zastosowań. Dlatego możesz zastosować płytki gresowe imitujące kamień w łazienkach, kuchniach, na tarasach, a nawet przy basenach.

Wybierz wysokiej jakości płytki podłogowe z gresu

Egen Dark Emperador to czarne płytki ze złotymi detalami

Zaletami płytek gresowych jest to, że mają wyjątkowo niski współczynnik wchłaniania wody, zatem można je stosować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, są również mrozoodporne, nadają się również do użytku na zewnątrz, na tarasie czy balkonie. Gres jest wyjątkowo twardy, gęsty i odporny na intensywne użytkowanie, zatem płytki gresowe można również wybrać w zastosowaniach komercyjnych, jak korytarze, biura i recepcje. Z pewnością dla wielu zastosowań domowych i komercyjnych sprawdzi się ciemna płytka imitująca kamień naturalny ze złotymi detalami i z błyszczącą powierzchnią Egen Dark Emperador.

Naturalne piękno płytek inspirowanych ciemnymi kamieniami dodaje uroku i elegancji, wzmacniając ogólny wystrój każdego pomieszczenia. W tych płytkach dostępnych jest wiele niepowtarzalnych wzorów, które pięknie imitują naturalny materiał, czarny marmur czy granit ze złotymi plamami. Niska porowatość gresu sprawia, że wszelkie zacieki i zabrudzenia pozostają na powierzchni i można je łatwo usunąć, zatem utrzymanie podłóg wyłożonych takimi płytkami w czystości jest łatwe.

Płytki podłogowe z gresu są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach, fakturach i kolorach. Jeśli szukasz ciemnych płytek gresowych, zwróć uwagę na Egen Dark Emperador, które kupisz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/DARK-EMPERADOR/7542. Ocena PEI pomaga określić zalecaną aplikację dla płytki, gdzie im wyższa wartość, tym płytka bardziej odporna na ścieranie. Przykładowo płytka z oceną PEI 4 lub 5 zalecana jest do pomieszczeń o dość dużym natężeniu ruchu, jak przedpokój, zastosowania komercyjne, a płytka PEI 2 zalecana jest do pomieszczeń o małym natężeniu ruchu, jak łazienka czy sypialnia. Większość gresowych płytek będzie miała ocenę PEI od 3 do 5.