Chcesz wyrobić w sobie nowy pozytywny nawyk? Pomoże ci w tym butelka z filtrem węglowy!

Jedno rozwiązanie, które może sporo zmienić w twoim życiu? Sięgnij po butelkę filtrującą i odkryj nowe możliwości! Dowiedz się więcej.

Butelka z filtrem węglowym – wsparcie każdego dnia!

Chcesz zmienić swoje życie, zaoszczędzić, a przy okazji zatroszczyć się o środowisko? Pomoże ci w tym butelka wielokrotnego użytku.

W jaki sposób? Po pierwsze jest ona niezwykle lekka (ok. 33 g), poręczna i wytrzymała, dlatego nawet nie poczujesz, że masz ją ze sobą, tym samym gwarantując sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki. Po drugie możesz skończyć z kupowaniem zgrzewek wody w jednorazowych opakowaniach, tym samym ograniczając zużycie m.in. plastiku nawet o 5 kg miesięcznie (co w skali roku daje nawet 60 kg). Po trzecie możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ koszt filtrowanej wody kranowej wynosi kilkanaście groszy. W jaki sposób działa butelka z filtrem węglowym? Cały sekret drzemie w filtrze węglowym, w który wyposażona jest każda butelka wielokrotnego użytku. To właśnie to w 100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin kokosa usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących. Dzięki temu filtrowana woda kranowa, po którą sięgasz, jest nie tylko smaczna, ale i pełna pierwiastków (głównie magnez i wapń). Pamiętaj o comiesięcznej wymianie filtra i korzystaj z tego niezwykle skutecznego rozwiązania!

Butelka z filtrem – gdzie możesz z niej skorzystać?

Gdzie? Tak naprawdę odpowiedź powinna brzmieć wszędzie, ponieważ butelka z filtrem węglowym zapewni ci smaczną filtrowaną wodę, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy odkręcić butelkę, nalać wodę kranową, a filtra węglowy zajmie się reszta. Ale doprecyzujmy, gdzie przyda ci się butelka filtrująca?:
– na wakacjach (nawet podczas odpoczynku warto mieć pod ręką smaczną filtrowaną wodę kranową)
– podczas treningu (podczas wysiłku koniecznie pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu)
– w pracy/w szkole/na uczelni (smaczna wody z pewnością przyda ci się podczas pracy czy nauki)
– podczas spaceru (odpoczynek i krótki spacer po lokalnym parku oraz smaczna woda zawsze pod ręką, brzmi nieźle, co?)
– w domu (niezależnie od tego, co robisz, np. oglądasz TV, grasz na komputerze, czy czytasz książkę zawsze pamiętaj o regularnym nawadnianiu organizmu)

Butelka z filtrem węglowym – co zyskasz?
– będziesz EKO

– zapewnisz sobie wyjątkowo wygodne rozwiązanie
– zaoszczędzisz czas i pieniądze
– smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką
– wyrobisz w sobie pozytywny nawyk (regularne nawadnianie organizmu)

Przekonały cię powyższe argumenty? Jeśli tak, butelka z filtrem węglowym czeka na ciebie na stronie sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Twoje wybory mają znaczenie!