Na czym polega zabieg kriolipolizy?

Kriolipoliza, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrażanie, może pomóc w pozbyciu się niechcianych, upartych komórek tłuszczowych z niemal każdego obszaru ciała.

Zabieg kriolipolizy jest szybki, łatwy, bezbolesny i skuteczny, dodatkowo nie ma żadnych skutków ubocznych dla pacjenta. Wiele osób, które utrzymują zdrową dietę i regularnie ćwiczą, nadal mają na ciele uparte obszary tłuszczu, których po prostu nie mogą się pozbyć. Chociaż obszary te mogą być nieestetyczne i być źródłem irytacji, ludzie niechętnie poddają się zabiegom inwazyjnym lub chirurgicznym w celu ich usunięcia, takim jak liposukcja.

Na czym polega zabieg kriolipolizy?

Korzyści z zabiegów kriolipolizy

Dla osób, które chcą się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej w sposób bezpieczny i nieinwazyjny, istnieje prosty zabieg w gabinetach medycyny estetycznej, a jest nim kriolipoliza. Zamrażanie tkanki tłuszczowej jest bezpieczną i skuteczną metodą usuwania opornych złogów tłuszczu z różnych miejsc na ciele, takich jak ramiona, boki, pośladki, brzuch czy uda. Kriolipoliza daje naturalnie wyglądające rezultaty, które są uzyskiwane stopniowo, pozwalając skórze zachować elastyczność i proporcjonalną redukcję tłuszczu w naturalnym tempie.

Wyniki takiego zabiegu można zobaczyć w ciągu zaledwie trzech tygodni, a wiele osób pozbywa się upartej tkanki tłuszczowej w ciągu sześciu miesięcy od zabiegu. Zmiany po kriolipolizie następują stopniowo, nie ma żadnych śladów ani blizn, jakie dałyby zabiegi inwazyjne, dzięki czemu twoja skóra pozostaje zdrowa bez żadnych dowodów na to, że leczenie kiedykolwiek miało miejsce. Zabiegi chirurgiczne są inwazyjne, wiąże się to z długimi okresami rekonwalescencji, co z pewnością utrudnia normalne funkcjonowanie przez wiele tygodni. Jednak kriolipoliza jest procesem całkowicie niechirurgicznym, więc nie ma żadnych przestojów.

Zabieg polega na zabiciu komórek tłuszczowych poprzez ich zamrożenie, co może powodować niewielkie zaczerwienienie i obrzęk bezpośrednio po zabiegu, ale będzie miało niewielki wpływ na codzienne czynności i co najwyżej spowoduje minimalny dyskomfort. Szczegóły znajdziesz na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/zabiegi-na-cialo/kriolipoliza. Kriolipoliza może być stosowana do jednoczesnego ukierunkowania na wiele obszarów ciała, więc jest to naprawdę wydajny proces.